XVI Edycja Programu Insta.Ling dla Szkół

instaling logo maleXVI Edycja Programu Insta.Ling dla Szkół

W roku szkolnym 2020/2021 nasza szkoła wzięła udział w XVI Edycji Programu Insta.Ling dla Szkół. Program ułatwił  uczniom systematyczne przyswajanie nowych słówek.
Insta.Lingin to strona internetowa stworzona do nauki słówek języków obcych oraz ortografii języka polskiego.

Na czym polega? Nauczyciel przydziela słówka z omówionego w szkole materiału, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu. Nauczyciel i rodzice dostają szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce, a Insta.Ling dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia. Uczestnictwo w Programie Insta.Ling dla Szkół daje bezpłatny dostęp do systemu dla nauczycieli, uczniów i rodziców.

Wszelkie dodatkowe informacje znajdują się na stronie https://instaling.pl

instaling buzka duze