Smacznie! Zdrowo! Kolorowo!

Kochani, z radością i dumą zapraszamy do szkolnej stołówki na pyszne, pożywne i zdrowe posiłki. Nasze panie kucharki to mistrzynie sztuki kulinarnej, które dbają o to, by dania były zbilansowane, pozbawione nadmiernej ilości cukru i soli oraz innych niezdrowych składników. Potrawy są  gotowane i duszone, uzupełnione dużą ilością świeżych warzyw i owoców, zawsze atrakcyjnie podane. Wzbogacone o wiedzę i doświadczenie pań pracujących w kuchni, przygotowywane z sercem i zasługujące na co najmniej jedną gwiazdkę Michelina (a może i dwie). Zadowoleni i nakarmieni uczniowie, którzy już korzystają z naszej stołówki są dla nas najlepszą rekomendacją. A więc... Nie zwlekając ani chwili dłużej, zapiszcie rodzice swe pociechy na smakowite i zdrowe obiadki!

INFORMACJA - OBIADY!

Drodzy Rodzice

Informujemy, że w dniu 1 września 2020r. w godz. 8.00 - 12.00 będzie można pobrać i podpisać umowę na korzystanie przez ucznia ze świadczeń stołówki szkolnej. Umowa dostępna jest również w wersji elektronicznej na szkolnej stronie internetowej w zakładce STOŁÓWKA.

Umowy zawarte od stycznia 2020r. ważne są do końca grudnia 2020 r.!

W razie rezygnacji z korzystania przez ucznia ze świadczeń stołówki szkolnej, przypominamy o konieczności złożenia pisemnej rezygnacji. Brak oświadczenia spowoduje dalsze naliczanie opłat za posiłki.

Wszelkie informacje dotyczące obiadów udzielane są pod nr telefonu kom. 603 066 685.

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ
NR 3 W NYSIE INFORMUJE, ŻE OD ROKU 2019/2020 OBIADY
DLA UCZNIÓW SĄ PRZYGOTOWYWANE PRZEZ SZKOLNĄ KUCHNIĘ

Stołówka czynna jest od poniedziałku do piątku. Obiady wydawane są na długich przerwach: 11.15, 12.15 i 13.15 według przekazanego uczniom harmonogramu

UMOWA na rok 2020/2021 (pobierz)

JADŁOSPIS ( 2020r. - .2020r.)

SMACZNEGO :)

Jadłospis może ulec zmianie ze względu na możliwość braku dostępnych produktów.

Przypominamy:

W przypadku nieobecności ucznia w szkole, Rodzic zobowiązany jest do zgłoszenia tego faktu (osobiście lub telefonicznie: 603-066-685 do godz. 8.00 w dniu, w którym następuje absencja; brak zgłoszenia skutkować będzie naliczeniem opłaty za zamówiony posiłek!

Miesięczną opłatę za korzystanie z wyżywienia można wnosi przelewem na konto dochodów budżetowych Szkoły, prowadzone w ING Bank Śląski: Gmina Nysa – Gminny Zarząd Oświaty – Szkoła Podstawowa nr 3 w Nysie nr 58 1050 1504 1000 0023 5093 8656 lub gotówką w kasie Gminnego Zarządu Oświaty, ul. Kolejowa 15 w terminie do 15 – go dnia następnego miesiąca, za który opłata ma być wniesiona.

W tytule przelewu należy podać: opłata za obiady; miesiąc (np. luty); imię i nazwisko dziecka (np. Jan Kowalski).

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261