Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

KADRA PEDAGOGICZNA

Szkoły Podstawowej nr 3 w Nysie

rok szkolny 2020/2021

Dyrektor:

mgr Maria Wiercigroch

Wicedyrektor:

mgr Agnieszka Kret

mgr Monika Baj

Pedagog szkolny:

mgr Joanna Lipińska

Psycholog szkolny:

mgr Marta Sudoł-Malisz

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej:

mgr Bożena Woźniak- wych. klasy I a

mgr Lucyna Furdykoń - wych. klasy I b

mgr  Ewa Szewczak - wych. klasy I c

mgr Alicja Stolarczyk - wych. klasy II a

mgr Jolanta Bury - wych. klasy II b

mgr Elżbieta Swatek - wych. klasy II c

mgr Renata Meres - wych. klasy III a

mgr Dorota Chęcińska - wych. klasy III b

mgr Agnieszka Siwy - wych. klasy III c

 

Nauczyciel języka polskiego:

mgr Agata Kuras - wych. klasy IV b

mgr Magdalena Kulas - wych. klasy VIa

mgr Anna Krzysztofek - wych. klasy VII b

mgr Dorota Kozioł

mgr Wioletta Zatylna

Nauczyciel historii:

mgr Krzysztof Wilk - wych. klasy VIII b

mgr Anna Krzysztofek

 

Nauczyciel wiedzy o społeczeństwie:

mgr Krzysztof Wilk

Nauczyciel języka angielskiego:

mgr Piotr Bułka - wych. klasy VII c

mgr Alicja Rejdak - Bułka - wych. klasy VII d

mgr  Aleksandra Kolodziej - wych. klasy V a

mgr Izabela Durejko - wych. klasy IV c

mgr Małgorzata Kulpa

Nauczyciel języka niemieckiego:

mgr Monika Baj

mgr Jagoda Ludera - wych. klasy VI d

Nauczyciel matematyki:

mgr Józefa Ryszka

mgr Elżbieta Pusz - wych. klasy  VIII c

mgr Monika Prochownik - wych. klasy VI b

mgr Renata Podolak - wych. klasy VI c

Nauczyciel przyrody:

mgr Jolanta Sobocińska

Nauczyciel biologii:

mgr Jolanta Sobocińska

Nauczyciel geografii:

mgr Tomasz Hilenbrand

Nauczyciel chemii:

mgr Urszula Sinicka

mgr Beata Zdobylak-Zabłotni

Nauczyciel fizyki:

mgr Urszula Sinicka

Nauczyciel informatyki:

mgr Agnieszka Kret

mgr Tomasz Grabowski

Nauczyciel muzyki:

mgr Jagoda Marfiany

Nauczyciel plastyki:

mgr Jagoda Marfiany

mgr Dorota Chęcińska

Nauczyciel zajęć technicznych:

mgr Monika Baj

mgr Hanka Wojtaszewska

Nauczyciel wychowania fizycznego:

mgr Ewa Strukowska - wych. klasy VII a

mgr Beata Zdobylak-Zabłotni - wych. klasy VIII a

mgr Maria Wiercigroch

mgr Aleksandra Król-Kassan

mgr Maciej Ciuła

mgr Paweł Satora

mgr Paweł Potoczak

mgr Przemysław Kaczmarczyk

Nauczyciele religii:

ks. mgr Tomasz Gruca

mgr Jolanta Małejki

mgr Hanka Wojtaszewska

Nauczyciel bibliotekarz:

mgr Dorota Żywiec

mgr Katarzyna Michalec

Nauczyciel świetlicy szkolnej:

mgr Anna Chwistek

mgr Katarzyna Michalec

Nauczyciel wychowania do życia w rodzinie:

mgr Alicja Sosnowska

mgr Joanna Lipińska

Nauczyciel doradztwa zawodowego:

mgr Monika Prochownik

mgr Marta Sudoł-Malisz

Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa

mgr Tomasz Hilenbrand

Nauczyciel wspomagający

mgr Monika Brzozowska

mgr Dariusz Karczmit

mgr Kamila Tomczyszyn

mgr Alicja Sosnowska

mgr Dagmara Lemiowska

mgr Ada Lenartowicz

mgr Barbara Dębicka-Szpara

mgr Iwona Kolaszewska

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------