Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Dzień Nowych Technologii w Edukacji

21 marca 2019 r. Ministerstwo Edukacji Narodowej po raz drugi organizuje Dzień Nowych Technologii w Edukacji (DNTE). Ideą wydarzenia jest popularyzacja technologii informacyjno-komunikacyjnych wykorzystywanych w codziennej pracy z uczniami w szkole i poza szkołą. DNTE jest objęty patronatem European Schoolnet. Nasza szkoła również włącza się realizację wydarzenia i proponuje  uczniom szereg działań:
- dla wszystkich klas I - III zajęcia z wykorzystaniem tablic multimedialnych, projekcje filmów dla dzieci, gry i zabawy edukacyjne;
- dla zaproszonych z Przedszkola nr 12 grup dzieci w wieku przedszkolnym: gry i zabawy z językiem angielski i językiem polskim z wykorzystaniem tablicy interaktywnej oraz materiału audiowizualnego i platformy Learning Apps;

Więcej…

 

Opolska Kampania Edukacyjna pod hasłem „Przyhamuj, życie przed Tobą”

Opolska Kampania Edukacyjna pod hasłem „Przyhamuj, życie przed Tobą” to cykl działań zapoczątkowanych przez Opolskiego Kuratora Oświaty, których  celem jest uświadomienie zagrożeń wynikających z kierowania pojazdami mechanicznymi, uwrażliwienie na sytuacje kryzysowe występujące w ruchu drogowym oraz wykształcenie pożądanych reakcji na niewłaściwe zachowania kierowców, zwłaszcza w kontekście prowadzenia samochodu po spożyciu alkoholu lub środków odurzających.

Więcej…

 

ODKRYWCY TRÓJKI - DNI OTWARTE 2019

Dzisiejszego dnia otworzyliśmy drzwi naszej szkoły dla bardzo oczekiwanych gości. W szkolnych murach gościliśmy przyszłych uczniów oraz ich rodziców. Miło nam poinformować, że chętnych do zwiedzenia szkoły nie brakowało i młodzi ODKRYWCY TRÓJKI wyszli z naszych progów zadowoleni.

Więcej…

 

Jakie powinny być dobre Jasełka?

Klasyczni bohaterowie, odrobina nowoczesności, sporo humoru, utalentowani aktorzy, kolorowe stroje, czarująca muzyka kolęd, zimowy czas i dużo dobrej zabawy.
Wczorajsze widowisko na deskach Nyskiego Domu Kultury, przygotowane przez  klasę IIB oraz Ic, Ia  miało to wszystko!
Uczniowie i Panie Lucyna Furdykoń, Agnieszka Siwy, Jagoda Marfiany i Renata Meres dołożyli wiele starań i poświęcili dużo czasu, by podzielić się z nami niekonwencjonalnym spojrzeniem  na dobrze wszystkim znane wydarzenia Narodzin  Jezusa, dzieląc się nie tylko historią, lecz również dobrym nastrojem i Świąteczną Magią.

Więcej…

 

JASEŁKA 2018

"Bo choć nam czasem mylą się drogi, to miłosierny nasz Pan ubogi. To bajka tylko, lecz w życiu trzeba ze wszystkich sił swych chcieć wejść do nieba". Takim morałem zakończyły się dzisiaj w naszej szkole Jasełka, które przygotowały klasy 2b i 1c.

Zapraszamy całą społeczność szkolną na JASEŁKA w wykonaniu tych klas do Nyskiego Domu Kultury, 8 stycznia 2018r. na godz. 17.00. Wstęp wolny.

Zapraszamy całe rodzinny :)

Więcej…

 
Więcej artykułów…

--------------------------------------------------------------------------------