Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

100 rocznica Odzyskania Niepodległości

W dniu 11 listopada 2018r. sztandar szkoły brał udział w uroczystych obchodach 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Uroczystości rozpoczęły się Mszą Święta w intencji Ojczyzny w Bazylice Mniejszej. Następnie złożyliśmy kwiaty pod pomnikami  Józefa Piłsudskiego i Pomnikiem Patriotom Polskim.

Więcej…

 

Biało-czerwono....

Biało-czerwono, w ciszy i zadumie, uroczyście i w rytmie radosnych piosenek - tak świętowaliśmy 100 rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości! Najważniejszy moment obchodów nadszedł o godzinie 11.11, gdy wspólnie z całą Polską odśpiewaliśmy "Mazurka Dąbrowskiego".

Więcej…

 

Start w Mistrzostwach Świata

Dwie nasze uczennice, Kalina Kierpacz i Oliwia Kozubska, startowały w Mistrzostwach Świata w kickboxingu WTKA, które odbyły się we Włoszech. Nie tylko brały w nich udział, ale jedna z nich została mistrzynią świata, a druga wicemistrzynią. Dziewczyny zdobyły łącznie aż siedem medali.

Kalina Kierpacz wywalczyła cztery srebrne medale, a Oliwia Kozubska trzy różne, czyli po jednym złotym, srebrnym i brązowym.

Trenerem dziewczynek jest Przemek Kierpacz, który na tych samych mistrzostwach wywalczył złoty medal. Pan Kierpacz jest absolwentem naszej szkoły. Dziewczyny są obecnie uczennicami klasy III a. Cała nasza medalowa ekipa zapowiada dalszą ciężką pracę.

Jesteśmy z nich dumni i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej…

 

Opolski Bieg Belfra dla Niepodległej

W ubiegłą sobotę odbył się w Grodkowie Opolski Bieg Belfra dla Niepodległej organizowany przez Opolskiego Kuratora Oświaty, który zresztą osobiście brał w nim czynny udział. Impreza organizowana była pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Wojewody Opolskiego. Naszą szkołę godnie reprezentowała Pani Monika Baj.

Gratulujemy!!

Więcej…

 

„Trójka KODUJE” w ramach EU Code Week 2018

EU Code Week, czyli Europejski Tydzień Kodowania, to oddolna inicjatywa promująca programowanie i umiejętności cyfrowe wśród uczestników w ciekawy i interesujący sposób. CodeWeek to warsztaty, szkolenia, debaty i inne wydarzenia związane z programowaniem, odbywające się w całej Europie. Europejski Tydzień Kodowania to spontaniczny ruch zapoczątkowany w 2013 r. przez młodych doradców ds. agendy cyfrowej ściśle współpracujących z Komisją Europejską. Akcja ta, realizowana przez wolontariuszy w całej Europie, ma na celu pokazanie wszystkim zainteresowanym, że programowanie może być ciekawe i przydatne.

Więcej…

 
Więcej artykułów…

--------------------------------------------------------------------------------