Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

„Trójkowe spotkania z książką” nagrodzone w konkursie na projekt edukacyjny pt. „Promujemy czytelnictwo w szkole".

Celem konkursu jest upowszechnienie wartościowych projektów edukacyjnych popularyzujących czytelnictwo dzieci i młodzieży.

We wtorek 25 września 2018r. podczas V Opolskiej Sesji Nauczycieli Bibliotek Szkolnych i Pedagogicznych, pani Dorota Chęcińska odebrała dyplom oraz nagrodę w konkursie  na projekt edukacyjny pt. „Promujemy czytelnictwo w szkole”.

Więcej…

 

http://www.glos.pl/sites/default/files/images/2018_NR_logo.pngNominacja do tytułu Nauczyciel Roku 2018

Dzisiaj dotarła do nas miła informacja,

że nasza nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej - pani Lucyna Furdykoń, została nominowana w konkursie NAUCZYCIEL ROKU 2018!

Konkurs został ogłoszony przez Związek Nauczycielstwa Polskiego oraz wydawnictwo Głos Nauczyciela. Ten tytuł przyznawany jest najlepszym z najlepszych! Nauczycielom, którzy dla swoich uczniów są przewodnikami po otaczającej nas rzeczywistości, są autorytetami dla młodzieży, a nierzadko i dla całych lokalnych środowisk.

Pani Lucyna, jako jedna z trzynastu nauczycieli będzie uczestniczyć w Gali Finałowej, która odbędzie się 9 października 2018r. na Zamku Królewskim w Warszawie.

Gratulujemy pani Lucynie i życzymy zdobycia tytułu NAUCZYCIELA ROKU 2018!

Więcej…

 

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr 2018

"Bóbr" to polska nazwa powołanego do życia w 2004 roku na Litwie międzynarodowego konkursu Bebras z zakresu informatyki oraz technologii informacyjnej i komunikacyjnej. Pod adresem http://www.bebras.org/ znajduje się strona Konkursu Bebras. Zasady konkursu są podobne do zasad bardzo popularnego w szkołach konkursu matematycznego "Kangur". Konkurs "Bóbr" jest adresowany do uczniów we wszystkich typach szkół. Udział w Konkursie nie jest związany z żadna opłatą, w przyszłości jednak nie wyklucza się wprowadzenia opłat na wzór innych konkursów, takich jak "Kangur".

Więcej…

 

Nominacja w Konkursie Laur Michała Anioła w kategorii Kreatywna i Innowacyjna Szkoła.

Mamy przyjemność poinformować, że nasza szkoła została nominowana w Konkursie Laur Michała Anioła w kategorii Kreatywna i Innowacyjna Szkoła.
Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu filmu na temat: Kreatywna i Innowacyjna Szkoła. A o to nasze dzieło:

Więcej…

 

http://rcre.opolskie.pl/wp-content/uploads/sites/3/2018/04/Logo-herb-1140x311.jpgKonkursu na temat niepodległości Polski i samorządności w regionie

Dyrektor Regionalnego Zespołu Placówek Wsparcia Edukacji w Opolu ma przyjemność zaprosić uczniów opolskich szkół wszystkich typów do wzięcia udziału w organizowanym Konkursie na temat niepodległości Polski i samorządności w regionie.

Celem Konkursu jest uwrażliwienie uczniów na zagadnienia związane z odzyskaniem niepodległości Polski oraz przełamywanie stereotypów myślenia o samorządności.Konkurs adresowany jest do uczniów zamieszkałych i uczęszczających do szkoły na terenie Województwa Opolskiego reprezentowanych przez rodzica lub opiekuna prawnego.

Więcej…

 
Więcej artykułów…

--------------------------------------------------------------------------------