egz2Trzy dni zmagań naszych ósmoklasistów!

dniach 25-27 maja 2021r. w całej Polsce odbył się egzamin ósmolasisty. We wtorek, 25 maja, nasi uczniowie przystąpili do egzaminu sprawdzającego ich wiedzę z języka polskiego. Później przyszedł czas na królową nauk - matematykę, a na zakończenie młodzież pisała egzamin z wybranego przez siebie języka obcego. Teraz prace ósmoklasistów zostaną sprawdzone przez egzaminatorów, a wyniki przysłane do szkół przez okręgową komisję egzaminacyjną. Wyniki z egzaminu ósmoklasisty mają wpływ na pomyślne przejście rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Ogólnopolskie wyniki egzaminu ósmoklasisty będą ogłoszone 2 lipca. Tego samego dnia swoje wyniki poznają uczniowie. Zaświadczenia o wynikach uczniowie otrzymają 9 lipca.

Życzymy naszym ósmoklasistom, wysokich wynków i dostania się do wymarzonych szkół ponadpodstawowych :)

egz1egz3


KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N

 

sos osrodki uzupelniajace wielokolorowe

 instaling logo male

logo na stronę

logo LP

Social Uczelnie Szkolom kl 7 8 logo

KONTAKT

Godło PolskiSzkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6, 48-303 Nysa


tel./fax 77/4332261

tel. kom. 603 081 272

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

BOISKO WIELOFUNKCYJNE

boisko

Boisko wielofunkcyjne czynne    
w godz. otwarcia szkoły

monitoring2

 

logoMEN 

logoKO

OdP grafika www facebook