logo na stronę

Poznaj Polskę - to przedsięwzięcie MEiN, które jest wsparciem organów prowadzących publiczne i niepubliczne szkoły dla dzieci i młodzieży w realizacji zadań mających na celu uatrakcyjnienie procesu edukacyjnego dzieci i młodzieży poprzez umożliwienie im poznawania Polski, jej środowiska przyrodniczego, tradycji, zabytków kultury i historii oraz osiągnięć polskiej nauki. Przedsięwzięcie ma wspomóc realizację podstaw programowych dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Pozwoli urozmaicić zajęcia lekcyjne, dzięki czemu nauka nabierze praktycznego wymiaru. 

Bardzo się cieszymy, że dwie klasy z naszej szkoły zakwalifikowały się do  przedsięwzięcia pn. "Poznaj Polskę" i wramach dofinansowania z Ministrstwa Edukacji i Nauki  wyjadą na wycieczkę. Uczniowie klasy 3b odwiedzą Wrocław, a uczniowie klas 4a i 4b spędza dwa dni w Poznaniu. 

 


KONTAKT

Godło PolskiSzkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6, 48-303 Nysa


tel./fax 77/4332261

tel. kom. 603 081 272

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

BOISKO WIELOFUNKCYJNE

boisko

Boisko wielofunkcyjne czynne    
w godz. otwarcia szkoły

monitoring2

 

logoMEN 

logoKO

OdP grafika www facebook

plakat