Dziennik elektroniczny UONET+ pierwsze logowanie

Szanowni Rodzice, nasz Dziennik Elektroniczny został zaktualizowany do najnowszej wersji. Dziennik zyskał nowy wygląd, a jedną z najważniejszych zmian jest możliwość uruchomienia go na dowolnym systemie (windows, android itp).

W celu aktywacji konta rodzica/opiekuna należy zapoznać się z zasadami bezpieczeństwa, wypełnić załączony formularz rejestracyjny i dostarczyć go do sekretariatu, następnie po ok 2 dniach zgodnie z instrukcją, zmiana hasła/odzyskiwanie hasła, aktywować konto oraz ustawić hasło do portalu.


Aby przejść do witryny e-dziennika proszę w przeglądarce internetowej wpisać adres https://uonetplus.eszkola.opolskie.pl/nysa lub kliknąć LOGOWANIE 


Ważne informacje:

  • formularz rejestracyjny (pobierz)
  • zasady bezpieczeństwa (pobierz)
  • zmiana hasła/odzyskiwanie hasła (pobierz)

Drodzy Rodzice - jeżeli oddali Państwo formularz rejestracyjny i po kilku dniach próba logowania nie powiodła się (tzn. podczas aktywacji konta pojawiła się informacja o tym, że w bazie nie ma adresu e-mail lub nr PESEL ) to prosimy o kontakt z wychowawcą w celu zweryfikowania danych wpisanych w formularzu rejestracyjnym. Dane te zostaną zweryfikowane z danymi wprowadzonymi do systemu.

Drodzy Uczniowie - wszystkie informacje niezbędne do aktywacji konta uczniowskiego zostaną omówione na lekcji informatyki lub przez wychowawcę.

KALENDARZ WYDARZEŃ

 

sos osrodki uzupelniajace wielokolorowe

 instaling logo male

logo na stronę

logo LP

Social Uczelnie Szkolom kl 7 8 logo

KONTAKT

Godło PolskiSzkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6, 48-303 Nysa


tel./fax 77/4332261

tel. kom. 603 081 272

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

BOISKO WIELOFUNKCYJNE

boisko

Boisko wielofunkcyjne czynne    
7 dni w tygodniu
w godz. 15.15 - 21.00

monitoring2

 

logoMEN 

logoKO

OdP grafika www facebook