11listopada Wygrywamy ogólnopolską Banderozę w Głuchołazach

Znakomicie spisali się nasi uczniowie w Ogólnopolskim Turnieju Minipiłki Siatkowej w Głuchołazach. Zawody rozgrywano systemem „każdy z każdym”, więc dla wszystkich uczestników oraz uczestniczek były to bardzo emocjonujące, ale też wyczerpujące dni. Słowa uznania należą się każdemu zawodnikowi, gdyż dla większości z nich to pierwszy taki sprawdzian. Ukłony ślemy również dla rodziców, którzy dzielnie wspierali swe pociechy, dopingując ze wszystkich sił.

OPOLSKA LIGA SIATKÓWKI CHŁOPCÓW Kluczbork 2021
W sobotę 12 czerwca 2021r. odbył się Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki o Puchar Burmistrza Miasta Kluczbork. Wzięli w niej udział uczniowie klas I – VI. Rozegrano w sumie ponad 200 spotkań siatkarskich. Rywalizowano w czerech kategoriach. Na szczególne wyróżnienie wśród naszych reprezentantów zasługują: Tomasz Olejniczak, który zajął pierwsze miejsce w kategorii Singli, a także Mateusz Chrobak, Szymon Mleczko, Radosław Szuster i Damian Jeżowski, którzy zajęli drugie miejsce w kategorii Czwórek. Słowa uznania należą się również pozostałym naszym zawodnikom, którzy walczyli o każdą piłkę, ciesząc się grą i kształtując swoje umiejętności siatkarskie. Nie można zapomnieć również o rodzicach, którzy byli obecni w Kluczborku, Dziękujemy serdecznie za wsparcie i pomoc. A medalistom gratulujemy sukcesu. 
 
 received 270830041493710
 

IMG 20210529 WA0005Finał Wojewódzki Turnieju Mini-Siatkówki Chłopców o Puchar Kindr+Sport

Już od 13 lat w paczkowskiej hali sportowej rozgrywane są wojewódzkie turnieje dziewcząt i chłopców w mini – siatkówce o puchar Kinder+ Sport. Najlepsze drużyny w województwie opolskim, wyłonione podczas wcześniejszych turniejów eliminacyjnych walczyły o prawo awansu do finału ogólnopolskiego. Nasza szkoła walczyła we wszystkich trzech kategoriach: dwójki, trójki, czwórki.
Nasi chłopcy zostawili serce na parkiecie! FINAŁ ogólnopolski dla trójek i czwórek chłopców!

W turnieju SP3 Nysę,  jak zawsze, reprezentują adepci klas sportowych o profilu siatkówki. W tym roku nasi sportowcy przygotowywali się pod opieką 
trenerów: pana Pawła Satory, pana Przemysława Kaczmarczyka oraz pani Ewy Strukowskiej.

Gratulujemy wspaniałych sukcesów i życzymy kolejnych już w sierpniu na finale ogólnopolskim w Zabrzu!!!

pilkaWyniki rekrutacji do klasy sportowej na rok szkolny 2021/2022

Komisja rekrutacyjna ustaliła listę uczniów zakwalifikowanych, którzy zostaną przyjęci do klasy sportowej po dostarczeniu orzeczenia lekarskiego, wydanego przez lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, potwierdzającego stan zdrowia, umożliwiający podjęcie nauki w oddziale sportowym.

Lista zakwalifikowanych uczniów 

 


 

opolskie

Twardogóra 2021- start w Turnieju Nadziei Olimpijskich

W dniach od 26 kwietnia do 2 maja 2021r. uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielem wychowania fizycznego, panem Przemysławem Kaczmarczykiem,  uczestniczyli w Regionalnym Turnieju Nadziei Olimpijskich dziewcząt i chłopców z udziałem reprezentacji województw śląskiego, dolnośląskiego, lubuskiego i opolskiego.
Przez kilka dni toczyła się zacięta rywalizacja zarówno podczas testów, jak i meczów rozgrywanych w systemie „każdy z każdym”.

Ostatecznie zajęliśmy II miejsce, ustępując tylko jednym setem zespołowi Dolnośląskie, a wyprzedziliśmy faworyzowany Śląsk i Lubuskie.

klasasportowaNabór dzieci do oddziału sportowego dziewcząt i chłopców z dyscypliną wiodącą piłka siatkowa - 2021/2022

Informujemy, że prowadzony jest nabór uczniów do klasy IV – oddziału sportowego dziewcząt i chłopców z dyscypliną wiodącą piłka siatkowa, tworzonego od 1 września 2021r. Rodziców zachęcamy do zainteresowania się klasą sportową dla swojego dziecka i dania mu szansy na przeżycie ciekawej przygody sportowej. Uczniowie w klasach sportowych mają większą możliwość rozwijania swoich zainteresowań i talentów, a jednocześnie realizują wszystkie zajęcia edukacyjne przewidziane dla uczniów w kolejnych latach nauki.
 Do oddziału sportowego przyjmuje się kandydatów, którzy:
1) posiadają stan zdrowia, umożliwiający podjęcie nauki w oddziale sportowym, potwierdzony orzeczeniem lekarskim wydanym przez lekarza podstawowej opieki zdrowotnej;
2) posiadają pisemną zgodę rodziców na uczęszczanie kandydata do oddziału;
3) uzyskali pozytywne wyniki prób sprawności fizycznej, na warunkach ustalonych przez Polski Związek Piłki Siatkowej.

KALENDARZ WYDARZEŃ

 

sos osrodki uzupelniajace wielokolorowe

 instaling logo male

logo na stronę

logo LP

Social Uczelnie Szkolom kl 7 8 logo

KONTAKT

Godło PolskiSzkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6, 48-303 Nysa


tel./fax 77/4332261

tel. kom. 603 081 272

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

BOISKO WIELOFUNKCYJNE

boisko

Boisko wielofunkcyjne czynne    
7 dni w tygodniu
w godz. 15.15 - 21.00

monitoring2

 

logoMEN 

logoKO

OdP grafika www facebook