JADŁOSPIS (05.12.2022r. - 09.12.2022r.)

Poniedziałekkucharz

I Danie: zupa grochowa z chlebem
II Danie: makaron ze szpinakiem i parmezanem
Kompot: wiśnia
Deser: gruszka, jabłko

I Danie: zupa pomidorowa z makaronem
II Danie: ryż z warzywami i kurczakiem po chińsku
kompot: z czarnej porzeczki

I Danie: zupa krem serowo-cebulowy z grzankami
II Danie: spaghetti bolognese
Kompot: z truskawek
Deser: musy owocowe

NASZE SZEFOWE KUCHNI

Pewne Panie co dzień z rana pichcą w kuchni różne dania.k1
Smażą, pieczą i gotują, naszym uczniom pyszne dania szykują.
Uczty są to nade nadzwyczajne, smaczne i niepowtarzalne. Pyszne i  do tego zdrowe, obiadki rach – ciach i gotowe.
To nasze Panie Kucharki czarują szczyptą uśmiechu swojego i bukiet tajemnic sypią do tego.
Co tylko wrzucą do garnka, zaraz wszystko tak pięknie pachnie! Jak one to robią nikt nie wie!
Nikt nie grymasi i nie marudzi, bo wie, że Kucharki od rana się trudzą, by przygotować posiłki dzieciom, które z podwórka głodne „przylecą”.

Serdeczne podziękowania dla naszych wspaniałych Pań Kucharek, które każdego dnia z wielkim zaangażowaniem przygotowywały dla nas pyszne i zdrowe posiłki.

Dziękujemy!!!

obiadki1

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ
NR 3 W NYSIE INFORMUJE, ŻE OD ROKU 2019 OBIADY
DLA UCZNIÓW SĄ PRZYGOTOWYWANE PRZEZ SZKOLNĄ KUCHNIĘ

Stołówka czynna jest od poniedziałku do piątku. Obiady wydawane są na długich przerwach: 11.15, 12.15 według przekazanego uczniom harmonogramu.
UMOWA na rok 2022 (pobierz)

obiady2020

Smacznie! Zdrowo! Kolorowo!

Kochani, z radością i dumą zapraszamy do szkolnej stołówki na pyszne, pożywne i zdrowe posiłki. Nasze panie kucharki to mistrzynie sztuki kulinarnej, które dbają o to, by dania były zbilansowane, pozbawione nadmiernej ilości cukru i soli oraz innych niezdrowych składników. Potrawy są gotowane i duszone, uzupełnione dużą ilością świeżych warzyw i owoców, zawsze atrakcyjnie podane. Wzbogacone o wiedzę i doświadczenie pań pracujących w kuchni, przygotowywane z sercem i zasługujące na co najmniej jedną gwiazdkę Michelina (a może i dwie). Zadowoleni i nakarmieni uczniowie, którzy już korzystają z naszej stołówki są dla nas najlepszą rekomendacją. A więc... Nie zwlekając ani chwili dłużej, zapiszcie rodzice swe pociechy na smakowite i zdrowe obiadki!

Drodzy Rodzice

Informujemy, że od stycznia każdego bieżącego roku można pobrać w sekretariacie szkoły i podpisać umowę na korzystanie przez ucznia ze świadczeń stołówki szkolnej. Umowa dostępna jest również w wersji elektronicznej (pobierz).
Umowy zawierane są na rok kalendarzowy, czyli od stycznia do końca grudnia danego roku!
W razie rezygnacji z korzystania przez ucznia ze świadczeń stołówki szkolnej, przypominamy o konieczności złożenia pisemnej rezygnacji. Brak oświadczenia spowoduje dalsze naliczanie opłat za posiłki.
Wszelkie informacje dotyczące obiadów udzielane są pod nr telefonu kom. 603 066 685.

KALENDARZ WYDARZEŃ

sos osrodki uzupelniajace wielokolorowe