252413887 5233360743357809 2166725421234416009 nNagroda Marszałka Województwa Opolskiego Prymus Opolszczyzny

Nagroda Marszałka Województwa Opolskiego Prymus Opolszczyzny przyznawana jest w dwóch kategoriach: WIEDZA dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz SZTUKA dla uczniów szkół artystycznych oraz uczniów z pozostałych typów szkół, osiągających sukcesy artystyczne.

Miło jest nam poinformować, że od tego roku była już uczennica, Urszula Kocierz, została laureatką Nagrody Marszałka Województwa Opolskiego w kategorii Prymus Opolszczyzny w roku szkolnym 2020/2021.

Gratulujemy serdecznie i życzy dalszych sukcesów

ROK SZKOLNY 2021/2022

t1Gala "Małego Trytona Nyskiego"
W sobotę 5 czerwca 2021r. o godzinie 16.00 w Bastionie św. Jadwigii w Nysie odbyła się uroczysta Gala "Małego Trytona Nyskiego".
Uczeń naszej szkoły, Aleksander Baj, został LAUREATEM honorowego wyróżnienia "Mały TRYTON NYSKI 2021".
To honorowe wyróżnienie jest wyrazem uznania społeczności lokalnej i przyznawane jest dzieciom i młodzieży zaangażowanym w działalność na rzecz Gminy Nysa, a w szczególności: kultury, sportu, edukacji, promocji, działalności na rzecz społeczności lokalnej oraz działalności charytatywnej.
Jest nam niezmiernie miło, że aż dwoje naszych uczniów, Julita Płończak (klasa 2c) oraz Aleksander Baj (klasa 2b) zostało nominowanych do tego wyróżnienia.
Gratulujemy Olkowi wyróżnienia, a Julii, nominacji!!
baj1Wyróżnienie dla Aleksandra!
Pomimo pandemii uczniowie naszej szkoły chętnie uczestniczyli w różnorodnych konkursach i projektach osiągając spektakularne sukcesy. Systematycznie spływają do nas Ich wyróżnienia i dyplomy. I tak, kilka dni temu, otrzymaliśmy wersję papierową Wytryszek - Magazyn Dla Dzieci, w którym zostało wyróżnione i wydrukowane opowiadanie Aleksandra Baja, ucznia klasy 2b. Warto podkreślić, że jest to już drugie opowiadanie Olka, które zostało wydrukowane na łamach tego czasopisma.

🖋Gratulujemy Olkowi i życzymy dalszych sukcesów.

komputerII miejsce i wyróżnienie w wojewódzkim konkursie "Cyfrowe OZE"

W kolejnej odsłonie serii konkursów, które PGE Energia Odnawialna, spółka z Grupy Kapitałowej PGE, zorganizowała we współpracy z Zespołem Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki w Opolu oraz Przedszkolem Publicznym nr 25 w Opolu, nasi uczniowie odnieśli SUKCES.

II miejsce dla Jakuba Derenia i wyróżnienie dla Tymoteusza Sekuły w wojewódzkim konkursie "Cyfrowe OZE"!!!

Tym razem uczestnicy konkursów musieli wykazać się umiejętnością programowania, analizowania danych, algorytmicznego myślenia, posługiwania się nowoczesnymi technologiami informatycznymi, robotyką, mechaniką, a także niezwykłą kreatywnością i smykałką pozwalającą na konstruowanie robotów oraz tworzenie animacji, symulacji lub aplikacji komputerowych.

dyplomyWTESukces naszych uczniów w ogólnopolskim Wielkim Teście Edukacyjnym „Morza i lądy”.

Sukcesem zakończył się udział uczniów klasy 5a: Philipa Nowaka i Laury Białek w ogólnopolskim Wielkim Teście Edukacyjnym „Morza i lądy” z geografii.

Philip Nowak został laureatem II miejsca w kraju, a nasza szkoła zajęła II miejsce w kategorii klas V-VI.

infosukces2020Mateusz Chrobak FINALISTĄ! - kolejny sukces naszego ucznia

Ostatnie miesiące są pełne nieoczekiwanych wydarzeń, które przynoszą wiele nowych wyzwań i wyrzeczeń w każdym aspekcie naszego życia. Mimo tak trudnej sytuacji nasi uczniowie osiągają kolejne sukcesy edukacyjne.

Miło jest nam poinformować, że uczeń klasy 7a, Mateusz Chrobak, uzyskał tytuł finalisy Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego INFOSUKCES 2021.

Cieszymy się z sukcesu Mateusza, gdyż był to bardzo wymagający konkurs, składający się z trzech etapów. W pierwszym etapie Mateusz napisał program, przedstawiający problem pandemii Covid19, w drugim etapie świetnie poradził sobie z testem wiedzowym, a w trzecim etapie stworzył grę multimedialną w programie Scratch.
To kolejny sukces Mateusza, który przekonał się, że umiejętność stawiania sobie wysokich celów i osiąganie ich nie przychodzi łatwo.
Mateusz przygotowywał się do konkursu pod bacznym okiem pani Agnieszki Kret, nauczyciela informatyki.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

KALENDARZ WYDARZEŃ

sos osrodki uzupelniajace wielokolorowe