kalendarzJD2

I miejsce w Wojewódzkim Konkursie  na projekt kalendarza „Oszczędzamy energię”

Zawsze kibicujemy naszym uczniom w rozwijaniu swoich pasji i poszerzaniu horyzontów. Każdy ich sukces jest dla nas wielką radością i dumą! Tym razem składamy gratulacje uczniowi klasy 4b. Jakub Dereń to zdobywca I miejsca w Wojewódzkim Konkursie na projekt kalendarza „Oszczędzamy energię”. Jakub przygotował kalendarz na rok 2021, który zachwycił komisję konkursową. Kuba to młody człowiek, który rozkłada dopiero swoje skrzydła do lotu i na pewno jeszcze nieraz o nim usłyszymy :)

Gratulacje Jakub! Życzymy kolejnych sukcesów! 

dyplomJD


KALENDARZ WYDARZEŃ

 

sos osrodki uzupelniajace wielokolorowe

 instaling logo male

logo na stronę

logo LP

Social Uczelnie Szkolom kl 7 8 logo

KONTAKT

Godło PolskiSzkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6, 48-303 Nysa


tel./fax 77/4332261

tel. kom. 603 081 272

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

BOISKO WIELOFUNKCYJNE

boisko

Boisko wielofunkcyjne czynne    
w godz. otwarcia szkoły

monitoring2

 

logoMEN 

logoKO

OdP grafika www facebook