komputerII miejsce i wyróżnienie w wojewódzkim konkursie "Cyfrowe OZE"

W kolejnej odsłonie serii konkursów, które PGE Energia Odnawialna, spółka z Grupy Kapitałowej PGE, zorganizowała we współpracy z Zespołem Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki w Opolu oraz Przedszkolem Publicznym nr 25 w Opolu, nasi uczniowie odnieśli SUKCES.

II miejsce dla Jakuba Derenia i wyróżnienie dla Tymoteusza Sekuły w wojewódzkim konkursie "Cyfrowe OZE"!!!

Tym razem uczestnicy konkursów musieli wykazać się umiejętnością programowania, analizowania danych, algorytmicznego myślenia, posługiwania się nowoczesnymi technologiami informatycznymi, robotyką, mechaniką, a także niezwykłą kreatywnością i smykałką pozwalającą na konstruowanie robotów oraz tworzenie animacji, symulacji lub aplikacji komputerowych.

Pomimo obecnej sytuacji epidemicznej, w wyniku której spędzamy zbyt wiele czasu przed komputerami, dzielni chłopcy z klasy 4b postanowili zaprząc komputery do szczytnych celów, programując swoje prace. Jakub i Tymoteusz swoje animacje przygotowali w programie Scratch, wykazując się dużą pomysłowością, kreatywnością i zaangażowaniem w ich opracowanie. Nad całością projektów czuwała pani Agnieszki Kret, nauczyciel informatyki.

 Więcej informacji na stronie organizatora (zobacz)

 OZE

       praca Jakuba                                           praca Tymoteusza

     


KALENDARZ WYDARZEŃ

 

sos osrodki uzupelniajace wielokolorowe

 instaling logo male

logo na stronę

logo LP

Social Uczelnie Szkolom kl 7 8 logo

KONTAKT

Godło PolskiSzkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6, 48-303 Nysa


tel./fax 77/4332261

tel. kom. 603 081 272

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

BOISKO WIELOFUNKCYJNE

boisko

Boisko wielofunkcyjne czynne    
w godz. otwarcia szkoły

monitoring2

 

logoMEN 

logoKO

OdP grafika www facebook