Spotkanie z przewodniczącym Międzynarodowego Stowarzyszenia im. Janusza Korczaka

11

We wtorek 7 lutego mieliśmy ogromną przyjemność i wielki zaszczyt gościć u nas pana Marka Michalaka, doktora nauk społecznych, pedagoga, działacza społecznego, byłego Rzecznika Praw Dziecka, kanclerza Międzynarodowej Kapituły Orderu Uśmiechu oraz przewodniczącego Międzynarodowego Stowarzyszenia im. Janusza Korczaka. Wiele można pisać na temat pana Marka Michalaka, wieloma tytułami można Go określać, ale dla nas jest przede wszystkim Przyjacielem Dzieci i dzisiejsze spotkanie było tego potwierdzeniem. Były opowieści o tym, co w życiu ważne i były także pytania, na które nasz gość z wielką cierpliwością i dokładnością odpowiadał. Spotkanie zakończyło się wspólnym selfie i podpisywaniem książek autorstwa pana Marka Michalaka.
Z niecierpliwością czekamy na następne spotkanie przy okazji wydania nowej książki.

15

14