E-DZIENNIK

Dziennik elektroniczny UONET+ pierwsze logowanie

Szanowni Rodzice, nasz Dziennik Elektroniczny został zaktualizowany do najnowszej wersji. Dziennik zyskał nowy wygląd, a jedną z najważniejszych zmian jest możliwość uruchomienia go na dowolnym systemie (windows, android itp).

W celu aktywacji konta rodzica/opiekuna należy zapoznać się z zasadami bezpieczeństwa, wypełnić załączony formularz rejestracyjny i dostarczyć go do sekretariatu, następnie po ok 2 dniach zgodnie z instrukcją, zmiana hasła/odzyskiwanie hasła, aktywować konto oraz ustawić hasło do portalu.


Aby przejść do witryny e-dziennika proszę w przeglądarce internetowej wpisać adres https://uonetplus.eszkola.opolskie.pl/nysa lub kliknąć LOGOWANIE 


Ważne informacje:

  • formularz rejestracyjny (pobierz)
  • zasady bezpieczeństwa (pobierz)
  • zmiana hasła/odzyskiwanie hasła (pobierz)

Drodzy Rodzice - jeżeli oddali Państwo formularz rejestracyjny i po kilku dniach próba logowania nie powiodła się (tzn. podczas aktywacji konta pojawiła się informacja o tym, że w bazie nie ma adresu e-mail lub nr PESEL ) to prosimy o kontakt z wychowawcą w celu zweryfikowania danych wpisanych w formularzu rejestracyjnym. Dane te zostaną zweryfikowane z danymi wprowadzonymi do systemu.

Drodzy Uczniowie - wszystkie informacje niezbędne do aktywacji konta uczniowskiego zostaną omówione na lekcji informatyki lub przez wychowawcę.

KONTAKT

Godło PolskiSzkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6, 48-303 Nysa


tel./fax 77/4332261

tel. kom. 603 081 272

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

BOISKO WIELOFUNKCYJNE

boisko

Boisko wielofunkcyjne czynne    
w godz. otwarcia szkoły

monitoring2

 

logoMEN 

logoKO

OdP grafika www facebook

plakat