FESTYN SZKOLNY "TRÓJKI" ZABRAŁ W SWOJĄ BAJKĘ

festyn szkolny tytul1

FESTYN SZKOLNY "TRÓJKI" ZABRAŁ W SWOJĄ BAJKĘ

Cóż to był za dzień!!! 8 czerwca nyska "Trójka" odleciała do świata swojej bajki, a na pokładzie uczniowie, rodzice, nauczyciele i setki gości. "Witajcie w naszej bajce" to hasło przewodnie festynu szkolnego.

festyn szkolny

Było wszystko co daje radość, szczęście i wywołuje uśmiech na buzi dzieci i nie tylko: muzyka, występy, loteria fantowa, kiermasz książki, kiermasz pluszaków, dobre jedzonko, napoje i wiele wiele innych atrakcji, które trudno wymienić. Nie zabrakło też świetnych nagród w naszej loterii, które ufundowali szczodrzy sponsorzy. O świetny nastrój zadbali przewspaniali prowadzący: pani Magdalena Mitoraj i pan Radek Majkut. Byli jak zwykle niezastąpieni, serdecznie dziękujemy!

festyn szkolny1

Wokół szkoły do zabawy zachęcały żywe maskotki. Tradycyjnie nie mogło zabraknąć też belgijki oraz pokazu mody bajkowej, który wspólnie z orkiestrą z Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Nysie otworzył dzisiejszy festyn. A wspaniały występ mażoretek tylko upiększył galę otwarcia festynu. O tym wydarzeniu można by napisać książkę, tyle się działo... Dzisiejszy dzień i festyn z pewnością można nazwać festynem LEGENDARNYM i na pewno na długo zapisze się w naszej pamięci.
Dziękujemy bardzo Radzie Rodziców, wszystkim zaangażowanym Rodzicom i Uczniom oraz Pracownikom naszej szkoły.

festyn szkolny2

festyn szkolny3

festyn szkolny4

festyn szkolny5