GŁOSUJEMY! PROSIMY WSZYSTKICH O WSPARCIE!
GŁOSUJEMY! PROSIMY WSZYSTKICH O WSPARCIE!

Szanowni Państwo w ramach Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Opolskiego mamy jedyną w swoim rodzaju okazję pozyskać dla naszej szkoły urządzenie AED (automatyczny defibrylator zewnętrzny).  Warunkiem jego otrzymania jest uzyskanie odpowiedniej ilości głosów, dlatego zwracamy się do Państwa z wielką prośbą o zagłosowanie na projekt „Bezpieczny Obywatel”.

Tylko dzięki Państwa wsparciu mamy szansę, aby otrzymać urządzenie.

Link do głosowania: marszałkowski budżet obywatelski województwa opolskiego

https://budzet-formularz.opolskie.pl/glosowanie/glosowanie.php?IDREGION=13

Jeżeli link nie działa, to proszę go skopiować i wkleić do przeglądarki.

OPIS PROJEKTU:

„Bezpieczny obywatel ma na celu zakup automatycznych zewnętrznych defibrylatorów oraz apteczek do szkół podstawowych, przedszkoli, żłobka, oraz ops, pcpr tam gdzie istniej zagrożeniem nagłym zatrzymaniem krążenia, u dorosłych (zatrzymanie z przyczyn krążeniowych) jak również u dzieci (zatrzymanie z przyczyn oddechowych). Projekt zakłada również przeszkolenie personelu z zakresu i pomocy przedmedycznej z użyciem AED, aby personel mógł w sposób prawidłowy i bezpieczny udzielić pomocy.”

Liczy się każdy głos i za każdy jesteśmy bardzo wdzięczni! 


KONTAKT

Godło PolskiSzkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6, 48-303 Nysa


tel./fax 77/4332261

tel. kom. 603 081 272

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

BOISKO WIELOFUNKCYJNE

boisko

Boisko wielofunkcyjne czynne    
w godz. otwarcia szkoły

monitoring2

 

logoMEN 

logoKO

OdP grafika www facebook

plakat