UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

zakonczenie1

Dzień 21.06.2024 r. to jeden z ważniejszych, jak nie najważniejszy dzień w roku, dla całej społeczności szkolnej SP3. Dzień zakończenia roku szkolnego. Dzień podsumowania ciężkiej, całorocznej pracy uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników naszej szkoły.

zakonczenie2
W nyskiej "trójce" uroczystość była podzielona na dwie tury. Najpierw klasy 4-8, później klasy 1-3. Rozpoczęło się od wprowadzenia sztandaru przez uczniów klas 8 i przekazaniu go uczniom klas 7. Następcy pocztu sztandarowego ślubowali, że będą godnie reprezentować naszą szkołę. Po oficjalnej ceremoni głos zabrała pani dyrektor Agnieszka Kret. Podziękowała uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły za ten piękny czas (dla samej pani dyrektor bardzo szczególny, ponieważ to pierwszy rok na stanowisku dyrektora). Podczas uroczystości obecni byli członkowie Związku Sybiraków, za co im serdecznie dziękujemy. Po przemowach nadszedł długo wyczekiwany moment wręczenia dyplomów, wyróżnień, nagród. Setki uczniów wyszły na środek, aby otrzymać z rąk dyrekcji nagrodę i podziękowania. A na sam koniec wszyscy pożegnali, już absolwentów, uczniów klas 8. Każdy został wyczytany z imienia i nazwiska i z przymróżeniem oka, cytatem - laurką na swój temat. Uczniowie otrzymali upominki oraz pamiątkowe dyplomy ze złotymi myślami nauczycieli o każdym z nich.

zakonczenie3
Dyrekcja i nauczyciele chcieliby również podziękować bardzo mocno uczniom i rodzicom, którzy zaskoczyli nas pozytywnym odzewem na akcję ZAMIEŃ KWIATUSZKI NA ŻWIREK I PUSZKI. To dzięki Wam niezliczona ilość potrzebnych produktów trafi do naszych czworonożnych przyjaciół z nyskiej "Łapy". Ogromne dzięki.

zakonczenie4
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za udział w zakończeniu roku szkolnego. Życzymy miłych, spokojnych i bezpiecznych wakacji. Nie myślcie za dużo o szkole. Widzimy się ponownie 2 WRZEŚNIA 2024 R. DO ZOBACZENIA!!!

zakonczenie5


KONTAKT

Godło PolskiSzkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6, 48-303 Nysa


tel./fax 77/4332261

tel. kom. 603 081 272

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

BOISKO WIELOFUNKCYJNE

boisko

Boisko wielofunkcyjne czynne    
w godz. otwarcia szkoły

monitoring2

 

logoMEN 

logoKO

OdP grafika www facebook

plakat