"Poznaj Polskę" - klasa 2b i 3b poznają Polskę

pod Halą Stulecia 3b

"Poznaj Polskę" - klasa 2b i 3b poznają Polskę

15 grudnia 2021r. uczniowie klasy 3b i 2b uczestniczyli w wycieczce dofinansowanej przez rządowe przedsięwzięcie Ministra Edukacji i Nauki pn."Poznaj Polskę". Program wycieczki obejmował warsztaty PoEKOloruj, w trakcie których dzieci stworzyły własną paletę farb, zwiedzanie Hydropolis. Poza odwiedzeniem muzeum wody, uczniowie mieli okazję zobaczyć multimedialną wystawę przybliżającą historię zabytku klasy UNESCO, jakim jest Hala Stulecia. Na wystawę składają się dotykowe ekrany, mapy, filmowe i dźwiękowe nagrania, a także dwie wirtualne wycieczki opracowane w technologii Virtual Reality. To wszystko pozwoliło urozmaicić zajęcia lekcyjne, dzięki czemu nauka nabrała praktycznego wymiaru. Wrażenia oraz wiedza zdobyta podczas tego wyjazdu jest nieoceniona.

Hala Stulecia3b

wirtualny spacer po Hali Stulecia 3b