FESTYN SZKOLNY "Trójka się bawi"

FESTYN SZKOLNY "Trójka się bawi"

W sobotę 11 czerwca odbył się na szkolnym terenie, po dwuletniej przerwie związanej z pandemią, nasz Festyn Szkolny. W tym roku hasło festynu to „Trójka się bawi”. Festyn jest szkolną uroczystością integrującą nie tylko naszych uczniów oraz ich rodziny, ale także całą okoliczną społeczność. Już od wczesnych godzin porannych, na terenie wokół szkoły, mnóstwo rodziców, nauczycieli oraz sympatyków naszej szkoły dekorowało teren i montowało stoiska. O godzinie 11.00 pani dyrektor Maria Wiercigroch powitała przybyłych gości i uroczyście otworzyła festyn. Na festynie można było zjeść mnóstwo pysznych dań i przysmaków, w tym także ukraińskich, skosztować zdrowych soków owocowych, spróbować swoich sił w różnych konkurencjach sportowych, puszczać bańki mydlane, czy zrobić sobie brokatowy tatuaż. Dodatkową atrakcją była oczywiście loteria, w której nagrodą główną był rower górski. Nie zabrakło też licytacji oraz pokazu mody szalonej, w której modelkami i modelami byli nauczyciele, uczniowie i ich rodzice. Całość imprezy odbywała się przy skocznych dźwiękach muzyki i radosnych uśmiechach wszystkich uczestników.

Dziękujemy serdecznie wszystkim tym osobom, które zaangażowały się w pomoc przy organizacji festynu. Bardzo cieszymy się, że po dwóch latach przerwy mogliśmy znowu razem się spotkać!

Dziękujemy także wszystkim gościom, którzy tak licznie przybyli na nasz festyn, było nam bardzo miło Państwa gościć.